Блок живлення Zalman ARX ARX-ZM750
Відео 5Фото 4 |
Zalman ARX ARX-ZM750 750 Вт1000 Вт |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zalman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zalman.
Купити Zalman ARX ARX-ZM750
Усі ціни 43 →Zalman Acrux 750W (ZM750-ARX) ZM750-ARX | 6 629 грн. |
Блок живлення ZALMAN 750ARX (750W) (ZM750-ARX) ZM750-ARX | 6 509 грн. |
Блок жиалення ZALMAN 750ARX (750W) (ZM750-ARX) | 6 509 грн. |
Блок живлення Zalman ZM750-ARX | 6 029 грн. |
Блок питания Zalman ZM750-ARX | 6 029 грн. |
Pure Platinum
Якщо говорити про блоки живлення, то ім'я Zalman насамперед асоціюється з недорогими моделями живлення на OEM-платформах. Пару років тому бренд вирішив привернути увагу забезпечених ентузіастів і представив нову лінійку блоків живлення ARX, які стали одними з найдоступніших «платинових» варіантів з потужністю в 750 Вт у вітчизняному роздробі.
100% надійність
І в голові виникає резонне питання: на чому ж тут заощадили і яких сюрпризів чекати? Забігаючи вперед, скажемо, що сюрпризів не буде, блок живлення якісно зібраний, схемотехніка виключно японська (конденсатори від Nippon, Rubycon і Unicon), гібридна система охолодження відмінно справляється зі своєю роботою, а платформа від Enhance Electronics не дає приводів для нарікань. У тестах Zalman ARX показав високу стабільність напруги (ідеальна по напрузі 12 V і хороша по іншим), мінімальний розмах пульсацій і високу ефективність.
Роз'ємів багато, по шнурах вони розподілені досить вдало, до того ж, всі шнури знімні.
Гучність на 80%
Як показало тестування, відносна дешевизна дає лише єдиний об'єктивний привід для причіпок — помітну гучність при високому навантаженні. Під час роботи на низькій потужності, коли БЖ в пасивному режимі, рівень шуму дуже низький, але при навантаженні від 170 Вт вентилятор включається і відчутно шумить. Це мінус. Зате кулер на підшипнику кочення з високим ресурсом роботи. Це плюс. Загалом, якщо «золоті» блоки живлення здаються недостатньо ефективними, а «титанові» — занадто дорогими, то цей «платиновий» варіант є досить привабливою пропозицією. На наш погляд, більш дорогі альтернативи є сенс вибирати лише при підвищених вимогах до акустичного комфорту.
Модификації Zalman ARX
Ціни на Zalman ARX |
---|---|---|---|---|
Zalman ARX ARX-ZM750 | від 5 849 грн. | 43 пропозиції | ||
Zalman ARX ARX-ZM1000 | від 7 299 грн. | 5 пропозицій |