Блок живлення Zalman Wattbit II ZM600-XEII
Zalman Wattbit II ZM600-XEII 2021 рікWattbit |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zalman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zalman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zalman Wattbit II ZM600-XEII
Усі ціни 41 →Zalman WattBit II 600W (ZM600-XEII) ZM600-XEII | 1 979 грн. |
ZALMAN ZM600-XEII | 1 929 грн. |
Блок питания Zalman 600W (ZM600-XEII) | 1 807 грн. |
Блок живлення Zalman 600W (ZM600-XEII) | 1 807 грн. |
ZALMAN ZM600-XEII | 1 929 грн. |
ще 20 пропозицій
купивши знайомому на заміну його старого бп бо робив абгрейд пк кращий ніж ksas і vx а коштує +- так само проробивши менше ніж пів року і здох Xeon E5: користуюся Zalman ZM500-XEII кілька місяців |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Модификації Zalman Wattbit II
Ціни на Zalman Wattbit II |
---|---|---|---|---|
Zalman Wattbit II ZM400-XEII | від 1 249 грн. | 42 пропозиції | ||
Zalman Wattbit II ZM500-XEII | від 1 466 грн. | 39 пропозицій | ||
Zalman Wattbit II ZM600-XEII | від 1 735 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →