Бойлер Zanussi ZWH/S 80 Azurro
Zanussi ZWH/S 80 Azurro |
|
Надійний та економічний електричний накопичувальний водонагрівач ємністю 80 л з двома внутрішніми баками та порівняно компактним плоским корпусом із зменшеною глибиною. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії із сімейства Zanussi Azurro зразка 2020 року, моделі якого допоможуть забезпечити гарячою водою міську квартиру, невеликий котедж або готельний номер. Здатний обслуговувати побутові потреби сім'ї чисельністю 2-3 особи.
Розрахований на тиск до 7 бар, призначений для створення основної або резервної системи, може працювати в автономній або централізованій мережі водопостачання. Може обслуговувати до двох точок розбору. Завдяки ефективній пінополіуретановій теплоізоляції накопичувальний водонагрівач Zanussi ZWH/S 80 Azurro має низькі теплові втрати, що позитивно позначається на рахунках за спожиту електроенергію. Для захисту сталевих баків використано дрібнодисперсне емалеве покриття, нанесене за технологією Sapphire Flex Technology. Така емаль та стінки внутрішніх баків розширюються з однаковим коефіцієнтом, що запобігає утворенню мікротріщин та виникнення вогнищ корозії. Додатковий протекторний захист забезпечують магнієві аноди.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Купити Zanussi ZWH/S 80 Azurro
Усі ціни 59 →Zanussi Zanussi ZWH/S 80 Azurro | 11 087 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 80 AZURRO | 8 990 грн. |
Бойлер Zanussi AZURRO, 80л (ZWH/S80AZURRO) ZWH/S80AZURRO | 11 199 грн. |
Электрический бойлер Zanussi ZWH/S 80 Azurro НС-1237176 | 11 099 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 80 Azurro НС-1237176 | 9 697 грн. |
Модификації Zanussi ZWH/S 80 Azurro
Ціни на Zanussi ZWH/S 80 Azurro |
---|---|---|---|---|
Zanussi ZWH/S 30 Azurro | від 6 830 грн. | 14 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 50 Azurro | від 7 240 грн. | 60 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 80 Azurro | від 8 990 грн. | 60 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 100 Azurro | від 10 110 грн. | 60 пропозицій |