Проточний водонагрівач Zanussi GWH 10 Fonte Glass Rialto
Zanussi GWH 10 Fonte Glass Rialto |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zanussi GWH 10 Fonte Glass Rialto
Усі ціни 18 →Газовый проточный водонагреватель Zanussi GWH 10 Fonte Glass Rialto НС-107 | 6 954 грн. |
Газовий проточний водонагрівач Zanussi GWH 10 Fonte Glass Rialto | 5 469 грн. |
Водонагрівач газовий проточний (газова колонка) Zanussi Gwh 10 Fonte Glass | 5 275 грн. |
Zanussi GWH 10 Fonte Glass Rialto | 5 562 грн. |
Zanussi GWH 10 Fonte Glass Rialto | 6 499 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →