Конвектор Zanussi Forte Calore ZCH/S-1500 ER 1.5 кВт
Відео 1Фото 4 |
Zanussi Forte Calore ZCH/S-1500 ER 1.5 кВт2 кВт |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Купити Zanussi Forte Calore ZCH/S-1500 ER 1.5 кВт
Электрический конвектор Zanussi ZCH/C-1500 ER НС-1080276 | 2 776 грн. |
Обігрівач Zanussi ZCH/C-1500ER | 3 200 грн. |
Конвектор Zanussi ZCH/C-1500 ER(Электронное управление) | 3 200 грн. |
він у мене перший .порівнювати нема з чим.а так працює добре безшумно.заявлену площу обігріває добре безшумний. дизайн кріплення коліщаток-ніжок огидне Константин Сидоров: користуюся Zanussi Forte Calore ZCH/S-1500 ER кілька місяців |
Чесно скажу, люблю брендові речі. І справа не тільки в престижі, справа в тому, що виробник, який брендує відомою маркою свою продукцію, змушений дотримуватися стандартів якості відповідних. Так, саме мушу. У сучасному висококонкурентному світі навіть невеликий провал може віддати конкурентам значну частину ринку, а вони цією слабкістю зможуть скористатися, навіть не сумнівайтеся. Плавного шляху вниз немає, є лише провал за яким повна невідомість. Тому я чітко знаю, що купуючи брендовий електричний конвектор Zanussi, я ризикую лише трохи переплатити за торгову марку. Симпатичний, закінчений та функціональний продукт. Коротше кажучи, я отримав саме те, що очікував від цієї відомої своєю якістю торгової марки. В інтер'єрі кімнати виглядає "як рідна". Гріє на всі свої півтори тисячі ват, тобто швидко. Але якщо повна потужність не потрібна, її можна обполовинити до 750 вт. Управління потужністю та регулювання температури повністю електронно-цифрове. Панель керування знаходиться зверху, за правим верхнім кутом конвектора. Там знаходиться екран, на який виводиться поточна або бажана температура. Конвектор захищений від вологи у вигляді бризок води і може використовуватися у ванній. Також оснащений невеликим вбудованим іонізатором, який включається окремим тумблером. Температура, яку міряє термодатчик на 3 градуси, відрізняється від реальної, тобто конвектор показує її у завищеному вигляді. Судячи з того, що пишуть у мережі, така проблема не тільки в мене. Це потрібно обов'язково враховувати, якщо хочете досягти конвектора комфортних умов. Адже якщо ви хочете отримати 22 градуси і поставте 22, то реально він нагріє кімнату тільки до 19. |
Маючи за плечима солідний стаж у виробництві кліматичної техніки, італійська компанія Zanussi може похвалитися широким асортиментом моделей опалювальних приладів. У сімействі електричних конвекторів непідробний інтерес викликає обігрівач ZCH/S-1500 ER, який не так простий, як може першопочатково здатися.
Стиль і функціональність
Конвекційний обігрівач «прибраний» в класичний білий наряд, розбавлений темно-сірим логотипом Zanussi на фронтальній панелі і аналогічними за кольором тримачами коліс. Останні, до речі, є знімними на випадок виникнення бажання підвісити конвектор на стіну. Виробник визначив продукт в дизайнерську серію Forte Calore, роблячи ставку на стиль і функціональність.
Не покладаючи рук
В основі моделі — Х-подібний нагрівальний елемент, потужність якого варіюється від 750 до 1500 Вт. Він працює на благо створення і підтримки в кімнаті комфортного температурного режиму, не видаючи сторонніх звуків або запахів. На пару з нагрівачем трудиться, не покладаючи рук, високоточний термостат Precisio з похибкою всього 0.1 °C.
Розширена функціональність
На озброєнні пристрою полягає кнопкова панель управління з цифровим дисплеєм на чолі. Вночі символи на ньому сяють надто яскраво, що відзначено у багатьох відгуках до товару. Можливостями панельки передбачається установка таймера і включення функції іонізації, завдяки якій повітря насичується негативно зарядженими частинками, які надають позитивний вплив на зміцнення імунітету і поліпшення самопочуття людей. У доважок прилад має бризгозахист за стандартом IP24, а також системи захисту від перегріву і перевертання. Zanussi ZCH/S-1500 ER є одним з тих затребуваних пристроїв, які однаково корисні і в побуті, і на роботі за умови, що опалювальна площа буде не сильно більше 15 кв. м.
Модификації Zanussi Forte Calore ZCH/S-1500 ER
Ціни на Zanussi Forte Calore ZCH/S-1500 ER |
---|---|---|---|---|
Zanussi Forte Calore ZCH/S-1500 ER 1.5 кВт | від 2 776 грн. | 3 пропозиції | ||
Zanussi Forte Calore ZCH/S-2000 ER 2 кВт | від 2 960 грн. | 3 пропозиції |