Кондиціонер Zanussi Perfecto ZACS-24HPF/A17/N1 61 м²
Відео 5 | 25 500 грн. Купити! Кондиціонер Zanussi ZACS-24 HPF/A17/N1 PerfectoМаркетплейс: Rozetka.ua Jovs AirЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Zanussi Perfecto ZACS-24HPF/A17/N1 61 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:61 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1915/1856 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення
Чисте і здорове повітря! Види фільтрів в кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогогоЧи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Perfecto ZACS-24HPF/A17/N1
|
Чисте і здорове повітря! Види фільтрів в кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогогоЧи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Zanussi Perfecto ZACS-24HPF/A17/N1
Ціни на Zanussi Perfecto ZACS-24HPF/A17/N1 |
---|---|---|---|---|
Zanussi Perfecto ZACS-07HPF/A17/N1 22 м² | від 8 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Zanussi Perfecto ZACS-09HPF/A17/N1 25 м² | від 9 300 грн. | 3 пропозиції | ||
Zanussi Perfecto ZACS-12HPF/A17/N1 32 м² | від 10 880 грн. | 4 пропозиції | ||
Zanussi Perfecto ZACS-24HPF/A17/N1 61 м² | від 25 500 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →