Кондиціонер Zanussi Siena ZACS-09HS/N1 26 м²
Відео 7Фото 2 |
Темпераментний італієць в елегантному вбранні (коли суть справи заходить про дизайн внутрішнього блока), створений з прицілом на вірну службу на благо підтримки комфортного мікроклімату в приміщеннях «квадратурою» близько 26 м². В період міжсезоння і зимову пору кондиціонер запускається в роботу при зовнішній температурі до -7 °С, притому функція Defrost забезпечує попереднє нагрівання теплообмінника зовнішнього блока.
Температурним «стелею» для спліт-системи вважається відмітка ртутного стовпчика термометра 47 °С. В серці Zanussi ZACS-09HS/N1 встановлений привод звичайного типу, виділяється на тлі суперників по класу своїй малошумність. Рівномірному розподілу повітря по периметру приміщення сприяє 3D-управління потоками. Окремих добрих слів заслуговує пульт ДУ кондиціонером з вбудованим температурним датчиком, за рахунок чого забезпечується можливість точного підтримання заданої температури в зоні знаходження домочадців. Нарешті, в арсеналі пристрою є каталітичний фільтр Cold Catalyst, який очищає повітря від більшості шкідливих домішок, у т. ч. носіїв різних вірусів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Купити Zanussi Siena ZACS-09HS/N1 26 м²
Кондиціонер Zanussi ZACS-09 HS/N1 | 8 065 грн. |
Кондиционер Zanussi SIENA ZACS-09 HS/N1 | 12 258 грн. |
Кондиціонер Zanussi ZACS-09 HS/N1 | 11 500 грн. |
Кондиціонер Zanussi ZACS-09 HS/A17N1 Siena | 12 970 грн. |
Модификації Zanussi Siena ZACS-09HS/N1
Ціни на Zanussi Siena ZACS-09HS/N1 |
---|---|---|---|---|
Zanussi Siena ZACS-07HS/N1 22 м² | від 7 970 грн. | 1 пропозиція | ||
Zanussi Siena ZACS-09HS/N1 26 м² | від 8 065 грн. | 4 пропозиції | ||
Zanussi Siena ZACS-12HS/N1 35 м² | від 12 990 грн. | 6 пропозицій | ||
Zanussi Siena ZACS-18HS/N1 53 м² | від 15 699 грн. | 4 пропозиції | ||
Zanussi Siena ZACS-24HS/N1 70 м² | від 28 410 грн. | 3 пропозиції |