Бойлер Zanussi ZWH/S 80 Smalto (НС-1064826)
Відео 5 |
Zanussi ZWH/S 80 Smalto |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання щодо бойлерів: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zanussi ZWH/S 80 Smalto
Усі ціни 6 →Водонагрівач Zanussi ZWH/S 80 Smalto | 9 690 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 80 Smalto | 9 694 грн. |
Водонагреватель Zanussi ZWH/S 80 Smalto | 9 685 грн. |
Водонагреватель накопительный Zanussi ZWH/S 80 Smalto | 10 900 грн. |
Бойлер електричний Zanussi 80 Smalto НС-1064826 | 10 374 грн. |
Водонагрівач накопичувальний Zanussi ZWH/S 80 Smalto | 10 999 грн. |
Відеоогляди
Оскільки в літню пору наші міські комунальні служби традиційно залишають городян без гарячого водопостачання, я вже не уявляю собі життя без водонагрівача. Електроенергія, щоправда, зараз теж за ціною кусається, але якщо порівнювати з цінником на гарячу воду, то виходять сумірні цифри, якщо не дешевше. Колишній електричний накопичувальний бойлер від Арістон простояв у нас 13 років, але настав час його міняти, тому була серйозна причина. Під час останнього обслуговування та чищення сантехнік сказав, що бак усередині вже активно іржавіє і показав іржу в тому шламі, що вигрібається їхній електробойлер при чищенні. За його словами, якщо процес пішов, що зупинитися його вже не вийде і водонагрівачу недовго залишилося. Тому я вирішив зробити "фінт вухами". Старий продав недорого)), а замість нього купив новий цієї самої моделі. Мені дуже сподобалося його компонування. У порівнянні зі старим циліндричним він займає набагато менше місця, точніше виглядає менш масивно і не нависає. Наступний важливий та приємний момент, це його потужність. У старому водонагрівачі був ТЕН потужністю лише 1200 ватів і грівся він дуже довго. Тут є два ступені потужності 1200 і 2000 Вт. Так що якщо вся гаряча вода використана і потрібно оперативно зігріти нову, то просто перемикаю нагрівання на другий ступінь і час очікування зменшується відразу відсотків на 40. Ще один важливий момент, якого у нас раніше не було це вбудоване ПЗВ (пристрій захисного відключення). Воно захищає від витоків струму, які трапляються на ТЕНах і відключить водонагрівач, якщо вони стають небезпечними для людини. Два роки офіційної гарантії. При роботі двома ТЕНами є невеликий шум, що нагадує звук електричного чайника, що нагрівається. Чутний він тільки у ванній або якщо її двері прочинені, то в кухні. |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Zanussi ZWH/S 80 Smalto
Ціни на Zanussi ZWH/S 80 Smalto |
---|---|---|---|---|
Zanussi ZWH/S 30 Smalto | від 6 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Zanussi ZWH/S 50 Smalto | від 6 985 грн. | 6 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 80 Smalto | від 9 685 грн. | 6 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 100 Smalto | від 9 785 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →