Масляний обігрівач Zanussi Casa ZOH/CS-07W 7 секц 1.5 кВт
Відео 2Фото 9 |
Zanussi Casa ZOH/CS-07W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zanussi Casa ZOH/CS-07W 7 секц 1.5 кВт
Усі ціни 9 →Обігрівач Zanussi ZOH/CS-07W | 2 695 грн. |
Радіатор масляний Zanussi Casa ZOH/CS - 07W 1500W | 2 690 грн. |
Радиатор масляный Zanussi Casa ZOH/CS-07W 1500W (7 секций) НС-1165961 | 4 499 грн. |
Масляный радиатор Zanussi Casa ZOH/CS-07 W | 2 799 грн. |
Радіатор масляний Zanussi Casa ZOH/CS-07W | 2 699 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Zanussi Casa ZOH/CS-07W
Ціни на Zanussi Casa ZOH/CS-07W |
---|---|---|---|---|
Zanussi Casa ZOH/CS-07W 7 секц 1.5 кВт | від 2 680 грн. | 9 пропозицій | ||
Zanussi Casa ZOH/CS-09W 9 секц 2 кВт | від 2 430 грн. | 39 пропозицій | ||
Zanussi Casa ZOH/CS-11W 11 секц 2.2 кВт | від 2 790 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →