Бойлер Zanussi ZWH/S 80 Nero
Фото 5 |
Zanussi ZWH/S 80 Nero |
|
Продуктивний і практичний електричний накопичувальний водонагрівач ємністю 80 л з двома внутрішніми баками для прискореного підігріву, «сухими» тенами і компактним корпусом з невеликою глибиною для установки в приміщеннях з дефіцитом вільного простору. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії з лінійки Artendo Nero зразка 2020 року, моделі якої орієнтовані на побутове використання.
Може оперативно забезпечити гарячою водою невелику сім'ю чисельністю 2-3 людини. Водонагрівач Zanussi ZWH / S 80 Nero призначений для створення основної або резервної системи гарячого водопостачання в міській квартирі, котеджі або готельному номері. Завдяки поліпшеній внутрішній конструкції з двома "сухими" нагрівачами DRY Heat (700 і 1300 Вт) може швидко підігріти воду для душу.
Гріючі елементи DRY Heat розташовані в спеціальних захищених металевих кожухах і не мають прямого контакту з водою. Подібне рішення збільшує площу теплопередачі і зменшує утворення накипу. Високоефективна пінополіуретанова теплоізоляції гарантує мінімальні теплові втрати і низька питома витрата електроенергії. Внутрішні Баки цього бойлера захищені термостійкою довговічною склокерамічною емаллю (фірмова технологія Sapphire Flex Technology) і протекторним магнієвим анодом. Передбачений захист від перегріву, включення без води, надлишкового тиску і УЗО (пристрій захисного відключення).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Купити Zanussi ZWH/S 80 Nero
Усі ціни 8 →Водонагрівач Zanussi ZWH/S 80 Nero | 10 990 грн. |
Водонагреватель Zanussi ZWH/S 80 Nero НС-1250550 | 13 208 грн. |
Водонагрівач ZANUSSI ZWH/S 80 Nero | 10 995 грн. |
Zanussi ZWH/S 80 Nero | 13 908 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 80 Nero | 10 985 грн. |
розміри поломка через пів року використання
А як він у вас потік через пів року, якщо ви пишите що через 1 рік і 1 місяць спізнилися зробити ТО? |
Модификації Zanussi ZWH/S 80 Nero
Ціни на Zanussi ZWH/S 80 Nero |
---|---|---|---|---|
Zanussi ZWH/S 30 Nero | від 7 890 грн. | 12 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 50 Nero | від 8 990 грн. | 7 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 80 Nero | від 10 985 грн. | 8 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 100 Nero | від 11 740 грн. | 14 пропозицій |
не рекомендую. у батьківщині з цією моделлю другий випадок поломки лише після пів року використання.