Пневматична гвинтівка ZBROIA Kozak 450/230
Фото 3 |
ZBROIA Kozak 450/230 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZBROIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZBROIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ZBROIA Kozak 450/230
Zbroia Козак FC-2 450/230 (коричневая) | 32 220 грн. |
Zbroia Козак FC-2 450/230 (черная) | 32 220 грн. |
Zbroia Хортица 450/230 (коричневая) | 27 040 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →