Литий диск ZD F1452 8,5x20/5x112 ET33 DIA66,6
від 5 500 до 6 340 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації ZD F1452 1
Характеристики
ZD F1452 8,5x20/5x112 ET33 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZD F1452 8,5x20/5x112 ET33 DIA66,6
Сортувати
ZD F1452 8.5x20 5x112 ET33 DIA66.6 S | 5 648 грн. |
ZD F1452 (R20 W8.5 PCD5x112 ET33 DIA66.6) silver | 5 508 грн. |
Диски ZD F1452 8,5x20 5x112 ET33 DIA66,6 (silver) | 5 564 грн. |
ZD F1452 8.5x20 5x112 ET33 DIA66.6 S | 6 340 грн. |
ZD ZD F1452 8.5x20 5x112 ET33 DIA66.6 S | 6 210 грн. |
Диск ZD F1452 silver R20 W8,5 PCD5x112 ET33 DIA66,6 | 5 500 грн. |
ZD F1452 8.5x20 5x112 ET33 DIA66.6 S | 5 775 грн. |
ZD F1452 (R20 W8,5 PCD5x112 ET33 DIA66,6) 1214454 | 5 539 грн. |
Закрити
Схожі