Литий диск ZD ZY740 7,5x17/5x100 ET45 DIA63,4
від 3 313 до 3 802 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації ZD ZY740 1
Характеристики
ZD ZY740 7,5x17/5x100 ET45 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZD ZY740 7,5x17/5x100 ET45 DIA63,4
Сортувати
ZD ZY740 7.5x17 5x100 ET45 DIA63.4 GM | 3 387 грн. |
ZD ZY740 (R17 W7.5 PCD5x100 ET45 DIA63.4) GM | 3 326 грн. |
Диски ZD ZY740 7,5x17 5x100 ET45 DIA63,4 (GM) | 3 336 грн. |
ZD ZY740 7.5x17 5x100 ET45 DIA63.4 GM | 3 600 грн. |
ZD ZD ZY740 7.5x17 5x100 ET45 DIA63.4 GM | 3 802 грн. |
ZD ZY740 7.5x17 5x100 ET45 DIA63.4 GM | 3 464 грн. |
ZD ZY740 (R17 W7,5 PCD5x100 ET45 DIA63,4) 1214361 | 3 313 грн. |
Закрити
Схожі