Пістолет для герметика Zenit 53120230
Фото 3 |
Zenit 53120230 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zenit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zenit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zenit 53120230
Усі ціни 6 →Пистолет для герметика Зенит "ПРОФИ" 230 мм алюминиевый (53120230) 5312023 | 284 грн. |
Пістолет для герметика Зеніт "ПРОФІ" 230 мм алюмінієвий (53120230) 5312023 | 284 грн. |
Зеніт Пістолет для герметика Зеніт "ПРОФІ" 230 мм алюмінієвий (53120230) 5 | 284 грн. |
Пістолет для герметика Зеніт 230 мм Профі (4821531202307) | 284 грн. |
Пістолет для герметика Зеніт Профі, трубчастий 310мл (53120230) | 304 грн. |
Пістолет для герметика Зеніт ПРОФІ 230 мм алюмінієвий (53120230) | 422 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →