Перфоратор Zenit ZPP-1200/2 DFR Profi (843752)
Фото 5 |
Zenit ZPP-1200/2 DFR Profi
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:1200 Вт
Енергія удару:3.8 Дж
Число ударів:4800 уд/хв
Оберти холостого ходу:1300 об/хв
Тип патрона:SDS+, швидкозатискний
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:3.2 кг
У моделі ZPP-1200/2 немає системи швидкої заміни патрона, а в моделі ZPP-1200/2 DFR — є
Всі характеристики
Характеристики ZPP-1200/2 DFR Profi
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zenit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zenit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zenit ZPP-1200/2 DFR Profi
Усі ціни 21 →Перфоратор Зенит ЗПП-1200/2 DFR профі 843752 | 3 371 грн. |
Перфоратор Зенит ЗПП-1200/2 Dfr профи | 3 380 грн. |
Перфоратор Зеніт ЗПП-1200/2 DFR профі | 3 371 грн. |
Перфоратор Зеніт ЗПП-1200/2 DFR профи (843752) | 3 209 грн. |
Перфоратор Зеніт ЗПП-1200/2 DFR профи (843752) 843752 | 3 371 грн. |
ще 16 пропозицій
Цілком собі непоганий перфоратор у бюджетному сегменті. Приємний комплект, включаючи свердла, піку, зубило, салідол для змащування свердлів, щітки графування і тд. До речі, свердлі дуже непогані. Прослужили більше, ніж середні магазинні. Ручка знімна, повертається і досить зручна. Матеріал теж хороший. Що ручки, що корпуси. Грубий пластик та місцями гумові вставки. Бетон свердлить, гідна перфорація. Є три режими роботи, свердло, відбійний молоток, перфоратор. Позаду важіль для перемикання реверсу. Чи не зручний. Насамперед тим, що коли туди потрапляє пил, то його складно провернути. Сам перф пилу не боїться. Я ним і штробив, і свердлив, і навіть полірував. Що подобається, так це товстий кабель. Явно не халтурили у цьому напрямі. За зручністю використання ставлю тверду 4, перф в міру легкий і в міру компактний. Гарна комплектація з непоганими свердлами. Непогано зібрано. Є знімна ручка. Надійний, жодного разу не підвів. Ціна якість на 4+. Незручний важіль реверсу. kulchpavel: користуюся Zenit ZPP-1200/2 DFR Profi кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →