Болгарка Zenit ZUSh-230/2200 (833543)
Відео 1Фото 5 |
Zenit ZUSh-230/2200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zenit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zenit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zenit ZUSh-230/2200
Шліфмашина кутова Зенит ЗУШ-230/2200 (833543) | 2 549 грн. |
Кутова шліфувальна машина Зенит ЗУШ-230/2200 (833543) | 2 549 грн. |
Шліфувальна машина Зеніт ЗУШ-230/2200 (833543) | 3 505 грн. |
Шліфмашина кутова Зеніт ЗУШ-230/2200 (833543) | 2 549 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →