Шліфувальна машина Zenit ZVSh-300 (849174)
Фото 5 |
Zenit ZVSh-300 |
|
Багатофункціональна вібраційна шліфувальна машина середньої потужності для роботи з деревом і листовим металом. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2020 року. Конструкція цієї моделі складається з міцного пластикового корпусу, колекторного електричного двигуна потужністю 300 Вт, довговічного механізму, що генерує зворотно-поступального руху, і опорної платформи (підошви).
Ключовою особливістю вібраційної шліфувальної машини Zenit ZVSh - 300 стала можливість заміни підошви. Комплектація інструменту включає в себе круглу, прямокутну і дельтоподібну опорну платформу. Також ця модель обладнана регулятором швидкості обертання двигуна, який дозволяє змінювати її в межах від 7000 до 12000 об/хв, що в кінцевому підсумку дає від 14000 до 24000 коливальних рухів в хвилину. Призначена для остаточного (чистового) шліфування та полірування дерев'яних поверхонь (будь-які породи дерева) або листового металу перед фарбуванням. Має ергономічну конструкцію, повноцінно адаптовану до тривалих робочих сесій. Комплектується практичним пластиковим пилозбірником.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zenit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zenit.
Купити Zenit ZVSh-300
Усі ціни 20 →Шліфмашина вібраційна Зенит ЗВШ-300 3в1 849174 | 1 790 грн. |
Шліфмашина вібраційна Зеніт ЗВШ-300 3в1 (849174) | 1 790 грн. |
Вібраційна шліфувальна машина ЗЕНИТ ЗВШ-300 3в1 849174 | 1 790 грн. |
Шлифовальная машина Зенит звш-300 3в1 (849174) | 1 904 грн. |
Шліфувальна машина Зеніт ЗВШ-300 3в1 (849174) | 1 914 грн. |