Змішувач Zerix AVA-439 ZX2924
Zerix AVA-439 ZX2924 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix AVA-439 ZX2924
Усі ціни 8 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким зливом ZERIX AVA хром силумі | 1 040 грн. |
Zerix Смеситель для ванны ZERIX AVA 439 (ZX2924) | 1 040 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX AVA 439 | 1 040 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX AVA 439 (ZX2924) | 1 040 грн. |
Змішувач для ванни Zerix AVA 439 (ZX2924) | 1 040 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →