Змішувач Zerix DMT-B 827 ZX3050
Фото 3 |
Zerix DMT-B 827 ZX3050 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix DMT-B 827 ZX3050
Усі ціни 7 →Кран для ванної двовентильний із поворотним виливом ZERIX DMT-B 827 хром с | 1 008 грн. |
Zerix Смеситель для ванны ZERIX DMT-B 827 (ZX3050) | 1 008 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX DMT-B 827 (ZX3050) | 1 008 грн. |
Змішувач для ванни Zerix DMT-B 827 (ZX3050) | 1 008 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX DMT-B 827 | 1 008 грн. |
Кран для ванної двовентильний із поворотним виливом ZERIX DMT-B 827 хром с | 1 008 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX DMT-B 827 (ZX3050) | 1 040 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →