Змішувач Zerix Hom-A439 ZX2932
Zerix Hom-A439 ZX2932 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Hom-A439 ZX2932
Усі ціни 9 →Змішувач для раковини однозахватний ZERIX Hom хром силумін ZX2932 | 870 грн. |
Zerix Смеситель для раковины ZERIX HOM A439 (ZX2932) | 870 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX HOM A439 (ZX2932) | 870 грн. |
Змішувач для умивальника Zerix HOM A439 (ZX2932) | 870 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX HOM A439 | 870 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →