Змішувач Zerix JIK4 102-A ZX0409
Фото 3 |
Zerix JIK4 102-A ZX0409 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix JIK4 102-A ZX0409
Усі ціни 10 →Змішувач кухонний двовентильний ZERIX JIK4 102-A хром силумін ZX0409 | 284 грн. |
Zerix Смеситель для кухни ZERIX JIK4 102-A (ZX0409) | 284 грн. |
Змішувач Zerix JIK4-102-A ялинка (100301) | 408 грн. |
Змішувач для кухні Zerix JIK4 102-A (ZX0409) | 284 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX JIK4 102-A | 284 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →