Змішувач Zerix LR1055-18 LL1026
Фото 4 |
Zerix LR1055-18 LL1026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix LR1055-18 LL1026
Усі ціни 12 →Змішувач для кухні із висувною лійкою ZERIX LR1055-18 хром латунь LL1026 | 1 985 грн. |
Zerix Смеситель для раковины ZERIX LR1055-18 с выдвижной лейкой (LL1026) | 1 985 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX LR1055-18 з висувною лійкою (LL1026) | 1 985 грн. |
Змішувач ZERIX LR1055-18 змішувач для умивальника (117601) | 2 142 грн. |
Змішувач для умивальника з витяжною лійкою ZERIX LR1055-18 (ST3135) | 1 985 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →