Змішувач Zerix LR4055-3 ZX2723
Фото 11 |
Zerix LR4055-3 ZX2723 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix LR4055-3 ZX2723
Усі ціни 51 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води ZERIX LR4055W-3 білий л | 2 325 грн. |
Zerix Смеситель для кухни ZERIX LR4055W-3 с выходом для питьевой воды (ZX2 | 2 325 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX LR4055W-3 з виходом для питної води | 2 325 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води ZERIX LR4055B-3 чорний | 2 325 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води ZERIX LR4055-3 хром лат | 2 394 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →