Змішувач Zerix LR71133 LL1466
Zerix LR71133 LL1466 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix LR71133 LL1466
Усі ціни 14 →Змішувач для умивальника із високим виливом ZERIX LR71133 сатин нержавіюча | 1 386 грн. |
Zerix Смеситель для раковины ZERIX LR71133 высокий (LL1466) | 1 386 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX LR71133 високий | 1 386 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX LR71133 високий (LL1466) | 1 386 грн. |
Змішувач Haiba Latres Gudini бидеZERIX LR71133 Змішувач для умивальника ви | 1 938 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →