Змішувач Zerix LR74004-9 LL1204
Фото 7 |
Zerix LR74004-9 LL1204 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix LR74004-9 LL1204
Усі ціни 91 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом ZERIX LR74004-3 білий н | 1 342 грн. |
Zerix Смеситель для кухни ZERIX LR74004-3 с белым гибким изливом (LL1203) | 1 342 грн. |
Кухонний змішувач з гнучким виливом ZERIX LR74004-9 | 1 342 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом ZERIX LR74004-1 червони | 1 342 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом ZERIX LR74004-2 чорний | 1 342 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →