Змішувач Zerix LR74304 LL1207
Фото 3 |
Zerix LR74304 LL1207 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix LR74304 LL1207
Усі ціни 14 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом ZERIX LR74304 сатин нер | 1 172 грн. |
Zerix Смеситель для кухни ZERIX LR74304 с рефлективным изливом (LL1207) | 1 172 грн. |
Змішувач Для Кухні Zerix Lr74304 З Рефлективным Виливом (Ll1207) | 1 172 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX LR74304 з рефлективним виливом (LL1207) | 1 172 грн. |
Змішувач ZERIX LR74304 Змішувач для кухні з нерж. стали SUS304 з гнучким в | 1 377 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →