Змішувач Zerix Mod-A449 ZX2933
Zerix Mod-A449 ZX2933 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Mod-A449 ZX2933
Усі ціни 10 →Змішувач для умивальника одноважільний ZERIX Mod A449 хром силумін ZX2933 | 756 грн. |
Zerix Смеситель для раковины ZERIX MOD A449 (ZX2933) | 756 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX MOD A449 (ZX2933) | 756 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX MOD A449 (ST3045) | 756 грн. |
Змішувач для умивальника Zerix MOD A449 (ZX2933) | 756 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →