Змішувач Zerix Pud1-045 ZX0203
Фото 4 |
Zerix Pud1-045 ZX0203 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Pud1-045 ZX0203
Усі ціни 33 →Змішувач для умивальника одноважільний ZERIX PUD1 045 сатин силумін ZX2795 | 1 040 грн. |
Zerix Смеситель для раковины ZERIX PUD1 045 (ZX0203) | 832 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX PUD1 WKB-045 ZX0203 | 832 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний ZERIX PUD1 045 чорний силумін ZX290 | 1 002 грн. |
Zerix Смеситель для раковины ZERIX PUD1 045 нержавейка (ZX2795) | 1 040 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →