Змішувач Zerix SOP1-146 ZX0189
Zerix SOP1-146 ZX0189 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix SOP1-146 ZX0189
Усі ціни 20 →Змішувач для умивальника одноважільний ZERIX SOP1 146 сатин силумін ZX2651 | 945 грн. |
Zerix Смеситель для раковины ZERIX SOP1 146 нержавейка (ZX2651) | 945 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX SOP1 146 (ZX2651) | 945 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний ZERIX SOP1 146 хром силумін ZX0189 | 756 грн. |
Zerix Смеситель для раковины ZERIX SOP1 146 (ZX0189) | 756 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →