Змішувач Zerix SUS-021 ZX3169
Фото 5 |
Zerix SUS-021 ZX3169 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix SUS-021 ZX3169
Усі ціни 8 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води ZERIX SUS-021 сатин нер | 2 071 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX SUS-021 з виходом для питної води ZX3169 | 2 071 грн. |
Змішувач На Кухню Zerix Sus-021 З Виходом Для Питної Води (Zx3169) | 2 071 грн. |
Змішувач на кухню ZERIX SUS-021 з виходом для питної води (ZX3169) | 2 071 грн. |
Змішувач кухонний ZERIX SUS-021 з виходом для питної води (ZX3169) | 2 071 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →