Змішувач Zerix T63-D3Q-A722
Zerix T63-D3Q-A722 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix T63-D3Q-A722
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом ZERIX D3Q 722 хром сил | 1 021 грн. |
Zerix Смеситель для ванны ZERIX D3Q 722 (ZX0006) | 1 021 грн. |
Змішувач Для Ванни Zerix D3Q 722 (Zx0006) | 1 021 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX D3Q 722 (ZX0006) | 1 021 грн. |
Змішувач Zerix D3Q-A722 (79101) | 1 122 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →