Змішувач Zerix TLH-722 ZX2803
Фото 3 |
Zerix TLH-722 ZX2803 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix TLH-722 ZX2803
Усі ціни 12 →Змішувач кухонний двовентильний ZERIX TLH 722 хром силумін ZX2803 | 687 грн. |
Zerix Смеситель для кухни ZERIX TLH 722 (ZX2803) | 687 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX TLH 722 (ZX2803) | 687 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX TLH 722 (ST3123) | 687 грн. |
Змішувач для кухні Zerix TLH 722 (ZX2803) | 687 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →