Змішувач Zerix Z10219 ZX0483
Відео 1Фото 4 |
Zerix Z10219 ZX0483 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Z10219 ZX0483
Усі ціни 33 →Змішувач для умивальника однозахватний ZERIX Z10219-7 білий силумін ZX0493 | 539 грн. |
Zerix Смеситель для раковины ZERIX Z10219 (ZX0483) | 520 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX Z10219-7 | 539 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний ZERIX Z10219 хром силумін ZX0483 | 520 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний ZERIX Z10219-6 чорний силумін ZX046 | 489 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →