Змішувач Zerix Z40219 ZX0482
Фото 4 |
Zerix Z40219 ZX0482 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Z40219 ZX0482
Усі ціни 41 →Змішувач кухонний однозахватний ZERIX Z40219-7 білий силумін ZX0491 | 763 грн. |
Zerix Смеситель для кухни ZERIX Z40219-6 (ZX0463) | 687 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX Z40219 | 998 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний ZERIX Z40219-2 бронзовий силумін ZX0323 | 1 352 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний ZERIX Z40219-6 чорний силумін ZX0463 | 687 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →