Змішувач Zerix Z43-PAN-A181
Zerix Z43-PAN-A181 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Z43-PAN-A181
Усі ціни 9 →Zerix Смеситель для кухни ZERIX PAN-A 181 (ZX0054) | 599 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX PAN-A 181 | 599 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX PAN-A 181 (ZX0054) | 599 грн. |
Змішувач Zerix PAN-A181 (62001) | 714 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX PAN-A 181 (ST3331) | 599 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості змішувача Zerix Z43-PAN-A181:
- Праворуч на фото представлена рукоятка для даної моделі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →