Змішувач Zerix Z63-NHK-A279
Zerix Z63-NHK-A279 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Z63-NHK-A279
Змішувач Zerix NHK-A279 (49201) | 1 377 грн. |
Змішувач для ванни Zerix NHK-A279 (ZX0051) | 1 103 грн. |
Змішувач для ванної Zerix NHK A 279 з довгим, поворотним виливом, латунь, | 1 047 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Zerix Z63-NHK-A279:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
- Праворуч на фото представлена рукоятка для даної моделі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →