Змішувач Zerix Z83-SOP7-A146 (ZX0192)
Zerix Z83-SOP7-A146 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Z83-SOP7-A146
Усі ціни 8 →Змішувач кухонний однозахватний ZERIX SOP7 146 хром силумін ZX0192 | 782 грн. |
Zerix Смеситель для кухни ZERIX SOP7 146 (ZX0192) | 782 грн. |
Змішувач Для Кухні Zerix Sop7 146 (Zx0192) | 782 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX SOP7 146 (ZX0192) | 782 грн. |
Змішувач Zerix SOP7-A146 (52301) | 1 020 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →