Змішувач Zerix Z83-YUB-A135
Zerix Z83-YUB-A135 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Z83-YUB-A135
Змішувач Zerix YUB-A135 (48701) | 918 грн. |
Змішувач Zerix YUB-A135 Reflector (143601) | 1 020 грн. |
Змішувач для кухні Zerix YUB-A135 Reflector (ZX2948) | 788 грн. |
Змішувач для кухні Zerix YUB-A135 (ZX0101) | 725 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Zerix Z83-YUB-A135:
- Праворуч на фото представлена рукоятка для даної моделі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →