Литий диск ZF FE139 10x21/5x150 ET45 DIA110,1
від 6 345 до 7 777 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 150 мм ЦО (DIA):110.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації ZF FE139 1
Характеристики
ZF FE139 10x21/5x150 ET45 DIA110,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF FE139 10x21/5x150 ET45 DIA110,1
Сортувати
Литые диски ZF FE139 R21 W10 PCD5x150 ET45 DIA110.1 (GMF) 1001053733 | 6 589 грн. |
ZF FE139 R21 W10 PCD5x150 ET45 DIA110.1 GMF | 6 814 грн. |
ZF FE139 10,0x21/5x150 D110,1 ET45 GMF | 6 558 грн. |
ZF FE139 (R21 W10.0 PCD5x150 ET45 DIA110.1) GMF | 6 774 грн. |
ZF ZF ZF-FE139 (R21 W10.0 PCD5x150 ET45 DIA110.1) GMF | 7 425 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі