Литий диск ZF TL765 10x21/5x120 ET40 DIA74,1
від 9 697 до 11 901 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації ZF TL765 2
Характеристики
ZF TL765 10x21/5x120 ET40 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF TL765 10x21/5x120 ET40 DIA74,1
Сортувати
Литые диски ZF TL765 R21 W10 PCD5x120 ET40 DIA74.1 (black) 1001911215 | 10 052 грн. |
ZF TL765 R21 W10 PCD5x120 ET40 DIA74.1 Black | 10 475 грн. |
ZF TL765 10x21 5x120 ET40 DIA74.1 Black | 10 814 грн. |
ZF TL765 10,0x21/5x120 D74,1 ET40 BLACK | 9 889 грн. |
ZF TL765 (R21 W10.0 PCD5x120 ET40 DIA74.1) черный | 10 709 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі