Стедікам Zhiyun Crane 3S
Відео 40Фото 9 | 38 000 грн. Купити! Стедикам электронный Zhiyun CRANE 3SМаркетплейс: Rozetka.ua NanotexЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Zhiyun Crane 3S |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zhiyun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zhiyun.
Zhiyun Crane 3S — потужний інструмент для знімання плавних відеороликів на професійному рівні. Так, мотори стабілізатора можуть впоратися з великоваговим комплектом камери, об'єктива і допоміжного приладдя загальною вагою до 6.5 кг.
Модульна конструкція
Важлива якість стедікама — модульна конструкція. Для розміщення на його «голові» масивної камери передбачений адаптер-подовжувач осі повороту. А щоб легше було утримувати солідну вагу апаратури в руках, до стабу можна прикріпити допоміжну ручку SmartSling з вбудованим джойстиком і кнопками управління. Кнопкова панель підкріплена інформаційним OLED-екраном для відображення налаштувань та параметрів зйомки.
Функціональний додаток
Модель оснащена механізмом блокування осей в одному положенні та поліпшеною системою зумування/фокусування. Вся сіль стаба розкривається при оперуванні налаштуваннями через фірмовий мобільний додаток Zhiyun ViaTouch 2.0. У ньому є різні режими панорамування, стеження за об'єктом, уповільненого фокусування і знімання з великою витримкою і т.п. Спільно з передавачем TransMount стедікам може транслювати картинку на три сполучених пристрої одночасно.
Енергетичне постачання
«У базі» Zhiyun Crane 3S комплектується трьома акумуляторами 18650 ємністю по 2600 мАгод кожен. У відсіку для батарейок також є порт для живлення від 25.2 В постійного струму. При підключенні до нього аксесуара PowerPlus, що складається з шести акумуляторів типу 18650, час автономної роботи стаба збільшується з 12 до 18 годин. Камінь в город моделі — великовагова конструкція (під 2 кг). Однак і рівних гімбалу по вантажопідйомності можна перерахувати на пальцях руки.
- Zhiyun Crane 3S базова (SmartSling Kit) — руків'я SmartSling, трипод, зарядний пристрій, акумулятори, тримач для об'єктива
- Zhiyun Crane 3S EaslySling Kit — базова комплектація (замість руків'я SmartSling спрощене руків'я EasySling)
- Zhiyun Crane 3S Pro Kit — базова комплектація + руків'я EaslySling, ретранслятор зображення, додатковий зовнішній акумулятор, тримач для смартфона, система Folow Focus, HDMI-кабелі
Модификації Zhiyun Crane 3S
Ціни на Zhiyun Crane 3S |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Crane 3S EaslySling Kit | від 36 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Zhiyun Crane 3S Pro Kit | від 41 549 грн. | 2 пропозиції | ||
Zhiyun Crane 3S | від 38 000 грн. | 1 пропозиція |