Стедікам Zhiyun Smooth Q3 (C030112INT)
Відео 10Фото 9 |
Zhiyun Smooth Q3 2021 рікскладаний Comboбазова комплектація |
|
Вбудована підсвітка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zhiyun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zhiyun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zhiyun Smooth Q3
Zhiyun Smooth-Q3 (C030112INT) mj-062738 | 4 283 грн. |
Стабилизатор для камеры Zhiyun Smooth Q3 | 3 631 грн. |
Стабілізатор для камери Zhiyun Smooth Q3 | 3 625 грн. |
Відеоогляди
Модификації Zhiyun Smooth Q3
Ціни на Zhiyun Smooth Q3 |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Smooth Q3 Combo | від 4 716 грн. | 1 пропозиція | ||
Zhiyun Smooth Q3 | від 3 625 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →