Моторне мастило ZIC X5 10W-40 20 л
Відео 7 |
ZIC X5 10W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Користуюся цим маслом 2роки, до цього шелл використовував, але так як шелл сильно подорожчав перейшов на зік корейський. , трохи за цей час використання темніє. Гідро компенсатори не стукають, взимку запускається мотор без проблем, відкладення смол не помітив, машина пріора, пробіг за рік 7 тис.км. Немає рекомендую купити обов'язково |
прекрасне масло як за свої гроші на москвичі двигун пройшов 320 тис це щось говорить? тепер використовую на шевролеті політ нормальний малоугораемое чудове для запуску в мороз немає користуюся ZIC X5 10W-40 4L більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації ZIC X5 10W-40
Ціни на ZIC X5 10W-40 |
---|---|---|---|---|
ZIC X5 10W-40 1 л | від 210 грн. | 4 пропозиції | ||
ZIC X5 10W-40 4 л | від 768 грн. | 4 пропозиції | ||
ZIC X5 10W-40 6 л | від 1 127 грн. | 3 пропозиції | ||
ZIC X5 10W-40 20 л | від 3 247 грн. | 2 пропозиції |