Моторне мастило ZIC X7 10W-40 Diesel 20 л
4 545 грн. Купити! Олива ZIC X7 10W-40 Diesel 20лМаркетплейс: Rozetka.ua OILS & LUBRICANTSЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
ZIC X7 10W-40 Diesel 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
6 вересня 2016, 00:06
Так синтетика или полу? #
так синтетика или полу? в автозвуке синтетика, в остальных магазинах полусинтетика, это картинку в фотошопе сделали, что написано только синтетика или как?
anonim
31 січня 2017, 15:59
Можно-ли это масло залить в бензиновый двигатель #
Купил и не заметил что для дизелей, заметил уже после 3т пробега на шевроле нива.
Модификації ZIC X7 10W-40 Diesel
Ціни на ZIC X7 10W-40 Diesel |
---|---|---|---|---|
ZIC X7 10W-40 Diesel 1 л | від 277 грн. | 2 пропозиції | ||
ZIC X7 10W-40 Diesel 4 л | від 998 грн. | 3 пропозиції | ||
ZIC X7 10W-40 Diesel 6 л | від 1 345 грн. | 3 пропозиції | ||
ZIC X7 10W-40 Diesel 20 л | від 4 545 грн. | 1 пропозиція |