Моторне мастило ZIC X9 5W-40 1 л
Відео 8 |
ZIC X9 5W-40 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ZIC X9 5W-40 1 л
Моторное масло ZIC X9 5W-40 1л ZM-132613 | 429 грн. |
Олива ZIC X9 5W-40 1л | 308 грн. |
Олива моторна Zic X9 5w40 1л | 370 грн. |
Лів різні олії, але вирішив зупинитися на цьому. Чи не чаде.
У двигуні не гидить. Має реальні допуски автовиробників. Помірна ціна. Каністра з кількома ступенями захисту від підробок. Не знайдено. користуюся ZIC X9 5W-40 4L більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації ZIC X9 5W-40
Ціни на ZIC X9 5W-40 |
---|---|---|---|---|
ZIC X9 5W-40 1 л | від 308 грн. | 3 пропозиції | ||
ZIC X9 5W-40 4 л | від 1 105 грн. | 4 пропозиції | ||
ZIC X9 5W-40 20 л | від 5 045 грн. | 2 пропозиції |