Гідроакумулятор Zilmet Hy-Pro 19 (11H0001900)
Товар застарів 1 938 грн. Монтаж: вертикальний; Об'єм: 19; Діаметр з'єднання: 3/4"; Матеріал бака: вуглецева сталь; Габарити: 390x270x270; |
Zilmet Hy-Pro 19 |
|
Hy-Pro – це лінійка розширювальних баків і гідроакумуляторів зі змінною мембраною. Використовується комбінований фланець із сталі і поліпропілену. Попереднє тиск у баках об'ємом від 2 до 8 л – 1.5 бар, об'ємом від 8 до 24 л, 3 бар.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilmet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilmet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Zilmet Hy-Pro 19
Ціни на Zilmet Hy-Pro 19 |
---|---|---|---|---|
Zilmet Hy-Pro 2 | від 1 665 грн. | 3 пропозиції | ||
Zilmet Hy-Pro 5 | від 1 377 грн. | 1 пропозиція | ||
Zilmet Hy-Pro 24 | від 950 грн. | 1 пропозиція |