Гідроакумулятор Zilmet Hy-Pro 8 (11H0000800)
Очікується у продажу 1 640 грн. Монтаж: вертикальний; Об'єм: 8; Діаметр з'єднання: 3/4"; Матеріал бака: вуглецева сталь; Габарити: 322x199x199; |
Zilmet Hy-Pro 8 |
|
Hy-Pro – це лінійка розширювальних баків і гідроакумуляторів зі змінною мембраною. Використовується комбінований фланець із сталі і поліпропілену. Попереднє тиск у баках об'ємом від 2 до 8 л – 1.5 бар, об'ємом від 8 до 24 л, 3 бар.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilmet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilmet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Zilmet Hy-Pro 8
Ціни на Zilmet Hy-Pro 8 |
---|---|---|---|---|
Zilmet Hy-Pro 2 | від 1 665 грн. | 3 пропозиції | ||
Zilmet Hy-Pro 5 | від 1 377 грн. | 1 пропозиція | ||
Zilmet Hy-Pro 24 | від 950 грн. | 1 пропозиція |