Гідроакумулятор Zilmet Ultra-Pro 300 V
Zilmet Ultra-Pro 300 V |
|
Буває модифікація з тиском 16 бар.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilmet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilmet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zilmet Ultra-Pro 300 V
Усі ціни 11 →Гідроакумулятор вертикальний ZILMET ULTRA-PRO (1100030004) 300 л 1 1/2" 00 | 24 064 грн. |
Гідроакумулятор Zilmet Ultra-Pro 300 V 10 bar (1100030050) 1100030050 | 24 065 грн. |
Гідроакумулятор ZILMET Ultra-Pro 300 V (1100030058) 1100030058 | 19 238 грн. |
Zilmet ULTRA-PRO 300 | 19 611 грн. |
Гідроакумулятор 300л Zilmet ultra-pro 10bar ( 1100030004 ) 0800202460080 | 24 064 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Zilmet Ultra-Pro 300 V
Ціни на Zilmet Ultra-Pro 300 V |
---|---|---|---|---|
Zilmet Ultra-Pro 12 V | від 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Zilmet Ultra-Pro 24 V | від 5 633 грн. | 4 пропозиції | ||
Zilmet Ultra-Pro 60 V | від 7 347 грн. | 4 пропозиції | ||
Zilmet Ultra-Pro 80 V | від 6 901 грн. | 16 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 100 V | від 8 651 грн. | 13 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 200 V | від 15 977 грн. | 16 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 300 V | від 17 544 грн. | 11 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 500 V | від 32 997 грн. | 12 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 750 V | від 64 015 грн. | 9 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 1000 V | від 82 621 грн. | 8 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 2000 V | від 258 300 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →