Гідроакумулятор Zilmet Ultra-Pro 60 H
Zilmet Ultra-Pro 60 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilmet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilmet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zilmet Ultra-Pro 60 H
Усі ціни 7 →Бак розширювальний Zilmet Ultra-Pro 60 л 10 bar (1100006005) 1100006005 | 8 303 грн. |
Гідроакумулятор ZILMET Ultra-Pro 60 H (1100006005) 1100006005 | 6 227 грн. |
Гідроакумулятор 80л ZILMET ultra-pro 10bar ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ ( 1100008005 ) 0 | 7 501 грн. |
Zilmet Zilmet Ultra-Pro 60 H (1100006005) 1100006005 | 8 303 грн. |
Гідроакумулятор Zilmet ULTRA-PRO 60 л, 10 бар, 1" горизонтальний (11000060 | 7 295 грн. |
Гідроакумулятор ZILMET Ultra-Pro 60 V (1100006005) 1100006004 | 6 227 грн. |
Бак розширювальний Zilmet Ultra-Pro 60 H 1100006005 | 8 303 грн. |
Модификації Zilmet Ultra-Pro 60 H
Ціни на Zilmet Ultra-Pro 60 H |
---|---|---|---|---|
Zilmet Ultra-Pro 24 H | від 1 642 грн. | 20 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 50 H | від 5 000 грн. | 15 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 60 H | від 6 227 грн. | 7 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 80 H | від 6 901 грн. | 12 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 100 H | від 9 209 грн. | 14 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 200 H | від 16 770 грн. | 7 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 300 H | від 19 238 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →