Садова повітродувка-пилосос Zipper ZI-LBR40V-AKKU
Відео 1Фото 3 |
Zipper ZI-LBR40V-AKKU |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zipper ZI-LBR40V-AKKU
Усі ціни 13 →Аккумуляторная воздуходувка (каркас) Zipper ZI-LBR40V-AKKU | 6 420 грн. |
Акумуляторна повітродувка (каркас) Zipper ZI-LBR40V-AKKU | 6 420 грн. |
Садова повітродувка Zipper ZI-LBR40V-AKKU | 6 420 грн. |
Аккумуляторная воздуходувка (каркас) Zipper ZI-LBR40V-AKKU | 6 420 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →